İletişim bilgileri

Barbaros Mh. Barbaros Cd. No: 217-1
Ataşehir / İstanbul
+90 216 389 58 00
+90 216 389 58 04

İletişim formu

""
1
Ad Soyad
Telefon
Konu
Mesajınız
0 /
Previous
Next

İletişim bilgileri

Osmangazi Mah. Sanayi Cad. No:35
Darıca – Gebze / Kocaeli
+90 262 653 06 06
+90 262 653 06 08

İnsan Kaynakları Politikası

TUNA YAPI, çalışanlarına “önce insan” olarak değer verir. Çalışanların sahip oldukları hak ve özgürlüklere saygı duyar. Etik değerler TUNA YAPI için önemlidir ve tüm çalışanlara bu felsefe doğrultusunda davranılır. TUNA YAPI, sahip olduğu bu şirket kültürünü sürekli hale getirmeyi amaçlar.

TUNA YAPI, değişime ve yeniliğe açık, teknolojik gelişmelere adapte olabilen, sürekli büyüme ve gelişme hedefinde olan bir şirket olarak çalışanlarından da aynı bakış açısını bekler ve bu hedefler doğrultusunda onları destekler.

İşe Alım

TUNA YAPI için doğru işe doğru aday yaklaşımı, firmanın işe alım sürecindeki en büyük farkını oluşturur.

Eğitim ve Gelişim

TUNA YAPI, şirket ihtiyaçlarını ve çalışanların mesleki ve bireysel gelişimlerini karşılamak için gerekli eğitim desteğini sağlamayı amaçlar.

Ücretlendirme

TUNA YAPI’da iş değerlendirme metodolojisi ve piyasa karşılaştırmaları doğrultusunda adil, pozisyona yönelik ve standardize edilmiş bir ücret sistemi uygulanır. ‘Eşit ücret’ değil ‘adil ücret’ politikasını benimseyen TUNA YAPI, rekabet üstünlüğü sağlayacak, başarılı performansı öne çıkaracak sistemler ve süreçler geliştirmeye devam ediyor.

Siz de ailemize katılmak isterseniz cv nizi aşağıdaki formu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Ayrıca ilanlarımızı kariyer.net ten de takip edebilirsiniz.

CV'nizi bize gönderin

İş başvurusu yapmak için ik@tunayapi.com.tr e-posta adresimize CV’nizi iletebilirsiniz.